ورود شما را به پرتال وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قازان خوشامد می گوییم
<

بسم رب الشهداء والصدیقین
عزای حسینی در قازان روسیه
پنجاه سال با کتاب در ایران
دوره جدید کلاس های فارسی

«گزارش تصویری»

فقط در: Kazan.icro.ir
 


  چاپ        ارسال به دوست

خبر

هتاکی به ساحت مقدس پیامبرگرامی اسلام (ص)

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي در بیانیه ای هتاکی به ساحت مقدس پیامبرگرامی اسلام (ص)را محکوم کرد

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الاسلام یعلو و لا یعلی علیه

دلهای بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان، اکنون با جسارت هتاکان صهیونیستی-صلیبی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) جریحه دار شده است.این بار دولتهای مدعی حقوق بشر و به اصطلاح طرفدار آزادی و دمکراسی، حقوق،اصول و اعتقادات مسلمانان جهان را نا دیده گرفته و با توهین آشکار به پیامبر اسلام ،مظلو میت و معصومیت ادیان الهی را با ساخت فیلم " بی گناهی مسلمانان ! " به تمسخر واستهزا گرفته اند.

در سالگرد حوادث 11 سپتامبر ، حادثه ای که هر روز ابعاد اسرار آمیز و دروغین بیشتری از آن برای جهانیان افشا می شود ،استکبار با توهین و جسارت به محبوب دل مسلمانان و دین مبین اسلام،بر آتش افروزی و کینه توزی خود تاکید ورزیده و بر یک دهه کشتار سبعانه و ددمنشانه مسلمانان مظلوم در افغانستان ،عراق،فلسطین و خاورمیانه صحه گذارده است.

به نظر می رسد غافلگیری نظام جهانی سلطه در مقابل امواج خروشان " بیداری اسلامی "در منطقه و فروپاشی رژیم های دست نشانده به همراه شکستهای فضاحت بار استکبار و صهیونیزم در عرصه های مختلف سیاسی،منطقه ای و بین المللی،جبهه الحاد و مادیگری را برآن داشته تا به این اقدام رذیلانه و ضد بشری مبادرت ورزد.

سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی.همراه با سیل خروشان موحدان،مومنان و مسلما نان جهان این اقدام موهن ومذبوحانه راقویامحکوم وبا احساسات جریحه دارشده امت اسلامی همدردی می نماید.رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نیز در سراسر جهان ،صفوف یکپارچه و خروشان موحدان وآزادگان را همراهی کرده و به وظیفه الهی و انسانی خویش عمل می نمایند.

به هتاکان صهیونیستی-صلیبی هشدار می دهیم که دست یازیدن به چنین اقدامات سخیف،باعث وحدت و همبستگی هرچه با شکوهتر موحدان و پیروان ادیان توحیدی در سراسر جهان خواهد شد و در نهایت انشاالله پیروزی حق طلبان را به دنبال خواهد داشت. ان موعدهم الصبح الیس الصبح بقریب...


٠٢:٠٢ - يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩١    /    شماره : ٥٨٨٤٧٨    /    تعداد نمایش : ٤٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: