ورود شما را به پرتال وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قازان خوشامد می گوییم
<

بسم رب الشهداء والصدیقین
عزای حسینی در قازان روسیه
پنجاه سال با کتاب در ایران
دوره جدید کلاس های فارسی

«گزارش تصویری»

فقط در: Kazan.icro.ir
 


  چاپ        ارسال به دوست

خبر

هیأت آرشیو جمهوری تاتارستان در کتابخانه مجلس شورای اسلامی

کتابخانه مجلس شورای اسلامی میزبان دانیل ابراهیم اف، مدیرکل آرشیو هیات وزیران و الیاس مستقیم اف، رییس بخش بهره‌برداری علمی اسناد آرشیوی و روابط بین‌الملل اداره کل آرشیو جمهوری تاتارستان بود.

به گزارش کازان ایکرو به نقل از سایت کتابخانه موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی ؛ دکتر دانیل ابراهیم اف بهمراه دکتر الیاس اف که به دعوت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران در تهران به سر می‌برند؛ امروز یکشنبه 12 آذر ماه میهمان کتابخانه مجلس شورای اسلامی بودند. آقای دکتر رزم آرا، آقای اکبرنیا و آقای دلاوند از همکاران سازمان اسناد و کتابخانه ملی این هیأت را همراهی می کردند.

این دیدار در حضور مسئولین کتابخانه مجلس آقای مسعود کنانی معاون اداری، خانم زهرا عبداللهی معاون فنی، آقای اصغر امین املشی مدیر امور اداری، آقای سهراب یکه زارع مدیر بخش خطی، آقای حسن صفیاری مدیر روابط عمومی و اموربین الملل کتابخانه مجلس شورای اسلامی و مجید سائلی انجام شد.

در ابتدای این دیدار آقای کنانی ضمن خیر مقدم به میهمانان توضیحاتی در خصوص فعالیتهای کتابخانه مجلس ارائه دادند و همچنین خانم عبداللهی ضمن توضیح در خصوص خدمات فنی کتابخانه به سوالات میهمان پاسخ دادند.

جناب آقای دکتر ابراهیم اف بعد از اطلاع از فعالیت های مختلف کتابخانه در زمینه های مختلف مخصوصا در حوزه روابط بین الملل ابراز علاقه نمودند که بتوانند در قالب تفاهم نامه‌ای با کتابخانه مجلس همکاری گسترده داشته باشند. مخصوصاً در خصوص مبادلات فرهنگی و سایر خدمات کتابخانه ای تعامل میان این دو مرکز داشته باشند.

در این بازدید از قسمتهای مختلف کتابخانه از جمله بخش خطی (سالن، مخزن و نمایشگاه خطی)، سالن مطالعه، مخزن کتابهای چاپی، بخش دیجیتال، موزه صنعت چاپ و نگارخانه‌ی کتابخانه بازدید نمودند.

این بازدید که بیش از دو ساعت طول کشید و آقای دکتر ابراهیم اف و هیات همراه از نزدیک با خدمات کتابخانه ای این کتابخانه آشنا شده و از خدمات کتابخانه ابراز خرسندی کردند. اینان در خصوص موزه چاپ عقیده داشتند که مثل این  موزه در کل روسیه یافت نمی شود.

 


١١:٤٨ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩١    /    شماره : ٥٩١٦٩٠    /    تعداد نمایش : ٩٢٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: