ورود شما را به پرتال وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قازان خوشامد می گوییم
<

بسم رب الشهداء والصدیقین
عزای حسینی در قازان روسیه
پنجاه سال با کتاب در ایران
دوره جدید کلاس های فارسی

«گزارش تصویری»

فقط در: Kazan.icro.ir
 


  چاپ        ارسال به دوست

خبر

آمادگي حدود يکصد کشور براي شرکت در بازيهاي دانشجويي قازان 2013

مقامات برگزار کننده بازیهای دانشجویی سال دوهزار و سیزده روسیه از آمادگی نود و نه کشور برای حضور در بازیهای قازان در این کشور خبر دادند.
ایگور سیوو، معاون مدیر کل بازیهای یونیورسیاد دو هزار و سیزده قازان با اشاره به آمادگی کاروان ششصد نفری ورزشکاران آمریکایی برای شرکت در بازیهای این دوره گفت:« چین، ژاپن، لهستان و انگلیس از دیگر کشورهایی هستند که با کاروان ورزشی بزرگی در بازیهای دانشجویی شرکت می کنند.»
به گزارش خبرگزاری شین هوا از مسکو ، روسیه به عنوان تیم میزبان با کاروان یک هزار و چهار نفره در این بازیها شرکت می کند . روسیه در همه رشته های ورزشی این دوره حضور خواهد داشت.
بیست و هفتمین بازیهای تابستانی یونیورسیاد در قازان روسیه از ششم تا هفدهم ژوئیه سال آینده در بیست و هفت رشته ورزشی برگزار خواهد شد.
سیوو افزود با توجه به اینکه یکصد و نود روز تا افتتاح بازیهای قازان باقی مانده است ، مقدمات مراسم افتتاحیه بازیها تقریبا پایان یافته است.
مرکز ورزش های آبی و یک استادیوم فوتبال با ظرفیت چهل و پنج هزار تماشاگر آماده بهره برداری برای بهار سال آینده است. 
دهکده بازی ها با ظرفیت چهارده هزار و هتلی که قرار است دست اندرکاران برای اقامت مهمانان و جهانگردان آماده کنند از دیگر مواردی است که در دستور کار قرار دارد.
ویتالی موتکو وزیر ورزش روسیه در اوایل ماه کنونی گفت: quotation mark حدود نه هزار و پانصد دانشجوی ورزشکار در بازی های دانشجویی قازان شرکت خواهند کرد.مقامات محلی روسیه میزبانی و اسکان هزاران ورزشکار و مهمان را تجربه ای تازه برای این کشور تلقی می کنند. بیش از سی هزار نفر از نیروهای پلیس مسئولیت تامین امنیت این بازی ها را بر عهده دارند.


٢٢:١٠ - شنبه ٩ دی ١٣٩١    /    شماره : ٥٩٢٧٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: