ورود شما را به پرتال وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قازان خوشامد می گوییم
<

بسم رب الشهداء والصدیقین
عزای حسینی در قازان روسیه
پنجاه سال با کتاب در ایران
دوره جدید کلاس های فارسی

«گزارش تصویری»

فقط در: Kazan.icro.ir
 


 ٢٣:٢٨ - جمعه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٢١:١٥ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٢٠:٤٨ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبر
برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شهر زلنادولسک جمهوری تاتارستان
بمناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ مراسمی از سوی وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قازان در تاریخ 21/11/91 در مدرسه موسیقی شهر زلنادولسک تاتارستان برگزار گردید. در ابتدای مراسم پس از پخش سرود ملی ج.ا. ایران ؛ روسیه و تاتارستان ؛ ابتدا آقای شایان سرکنسول محترم کشورمان درقازان ضمن خوشامدگویی به میهمانان و مدعوین حاضر درمراسم..."ادامه مطلب"
 ٢٠:٣٨ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبر
برگزاری مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در خانه دوستی ملل جمهوری تاتارستان
بمناسبت سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ؛ مراسمی از سوی وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در قازان در تاریخ 20/11/91 در سالن موسیقی خانه دوستی ملل جمهوری تاتارستان برگزار گردید. در ابتدای مراسم پس از پخش سرود ملی ج.ا. ایران ؛ روسیه و تاتارستان ؛ ابتدا آقای شایان سرکنسول محترم ج.ا.ایران درقازان ضمن خوشامدگویی به میهمانان و مدعوین حاضر درمراسم ؛ ..."ادامه مطلب"
 ١٩:٥٥ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبر
نهمین المپیاد زبان و ادبیات فارسی در مسکو برگزار شد.
سه شنبه سوم بهمن ماه مصادف با 22 ژانویه ، برای علاقمندان و دوست داران زبان و ادب فارسی در روسیه روزی خاطره انگیز و به یادماندنی بود . روزی که بنا به سنت سالانه ، با برگزاری نهمین المپیاد زبان و ادبیات فارسی در روسیه ، بهترین های زبان و ادبیات فاخر فارسی در سطح دانشگاه های فدراسیون روسیه ، پس از رقابتی سخت و فشرده معرفی می شدند. "ادامه مطلب"
 ٢٣:٢٧ - پنج شنبه ٥ بهمن ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٢٢:١٤ - پنج شنبه ١٤ دی ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش خبری و ویدیویی از مرکز سیمای اصفهان
دیدار معاون وزیر فرهنگ جمهوری تاتارستان با معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان
دکتر محمد مهدی اسماعیلی در این دیدار که در استانداری اصفهان برگزار شد ضمن عرض خیرمقدم، گفت: اصفهان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی است و دوره شکوفایی فرهنگ و تمدن این شهر دوران صفویه است.وی افزود: بسیاری از آثار ارزشمندی که در حال حاضر در اصفهان موجود است در دوران صفویه بوجود آمده است و بسیاری از عالمان و دانشمندانی از اهالی اصفهان بوده اند و یا در اصفهان به مطالعه و زندگی پرداخته اند..."ادامه مطلب"
 ١٦:٥٦ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٢:٤٥ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تصویری
عزاداری ایرانیان مقیم تاتارستان در تاسوعا و عاشورای حسینی
آذر ماه سال 1391 ..."ادامه مطلب"
 ١٢:٤١ - دوشنبه ٦ آذر ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تصویری
مراسم عزاداري و سوگواري سالار شهيدان در قازان - مرکز جمهوری تاتارستان روسیه
همزمان با دهه اول ماه محرم ؛ مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حسین ابن علی (ع) در محل سرکنسولگری ج.ا.ایران در قازان برگزار می شود.در این مراسم که توسط وابستگی فرهنگی سرکنسولگری و با همکاری و مشارکت انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در قازان برگزاری می شود ؛ کارکنان سرکنسولگری ؛ دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل درتاتارستان ؛ سایر ایرانیان مقیم بهمراه خانواده هایشان حضور دارند..."ادامه مطلب"
 ١٢:٥٥ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تصویری
برگزاری مراسم بمناسبت عید سعید غدیر خم در قازان + دومین دوره انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در قازان
به مناسبت و میمنت عید الله الاکبر ؛ عید سعید غدیر خم ؛ مراسم جشن و سروری ؛ شامگاه روز شنبه مورخه 13/8/91 در محل سرکنسولگری ج.ا.ایران در تاتارستان برگزار گردید. در این مراسم که از سوی وابستگی فرهنگی کشورمان و با همکاری و مشارکت انجمن اسلامی دانشجویان ایرانی در قازان برگزارشد ..."ادامه مطلب"
 ١٥:١٠ - چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش تصویری
مراسم افتتاحیه هشتمین جشنواره بین المللی سینمای مسلمان قازان
شامگاه چهارشنبه مورخه 15/6/91 هشتمین جشنواره بین المللی سینمای مسلمان قازان بطور رسمی در سالن پیرامید افتتاح گردید. راویل عین الدین رئیس جشنواره سینمای مسلمان قازان و ریما راتنیکوا معاون رئیس شورای دولتی تاتارستان جشنواره را افتتاح کردند. شیخ راویل عین الدین طی سخنانی در مراسم افتتاحیه..." ادامه مطلب"
 ٢١:٢٥ - پنج شنبه ١٦ شهريور ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
خبر
بیانات ولی امر مسلمین جهان در مراسم افتتاحیه شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد‎
جنبش عدم تعهد بايد نقش جديدي در شکل گيري نظم نوين بين المللي ايفاء کند و اعضاء اين جنبش مي توانند با هم‌افزائي امکانات و ظرفيتهاي گسترده‌ي خود، براي نجات جهان از ناامني و جنگ و سلطه‌گري نقشي تاريخي و ماندگار بيافرينند. ... "ادامه مطلب"
 ١٠:٢٢ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>
■ برگزاری نمایشگاه: خبر و گزارش تصویری
افتتاح هفته قرآنی جمهوری اسلامی ایران در قازان
اولین هفته قرآنی جمهوری اسلامی ایران در قازان در قالب نمایشگاهی با عنوان " قرآن در آئینه هنر ایران " بعد از ظهر روز چهارشنبه مورخه 25/5/91 مصادف با بیست و ششم ماه مبارک رمضان در موزه فرهنگ اسلامی قازان مرکز جمهوری تاتارستان روسیه بطرز باشکوهی گشایش یافت.
 ١١:٤٦ - جمعه ٢٧ مرداد ١٣٩١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>